KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186262
nr 1518 6262
E Belfrage. Signerad, Jaktstilleben. Olja på duk, 46x35 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:43:10
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr